top of page
sesja narzeczeńska

Promocja na 2023 r. W Pakiecie ślubnym, oprócz sesji ślubnej,

otrzymacie w prezencie

 sesję narzeczeńska GRATIS.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat darmowej sesji ? Napisz do mnie mkfotosluby@gmail.com  lub zadzwoń . tel: 698 448 185 

( Jeśli nie odbieram to znaczy, że właśnie pracuje podczas sesji lub w studio, lub też uczę fotografii

w szkole. Napisz smsa odpiszę lub oddzwonię, jak najszybciej będzie to możliwe) 

CHCESZ ZAMÓWIĆ U MNIE SESJĘ NARZECZEŃSKĄ POZA PAKIETEM ŚLUBNYM ?

CENA 500 zł   Zadzwoń i ustalimy termin Waszej Sesji. 

sesja narzeczeńska
sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to idealny pomysł na pobycie ze sobą przed ... przed ślubem, przed całym tym zamieszaniem związanym z ceremonią zaślubin oraz weselem.​To moment dla Ciebie i Twej drugiej połówki serca by zapisać w kadrach Wasze spojrzenia, dotyk, pocałunek.. To też dobry moment na poznanie bliżej swego fotografa czyli mnie ;).Dzięki takiemu spotkaniu Wasze zdjecia będą bardziej swobodne i autentyczne zdjęcia.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ ALBUM Z SESJI NARZECZEŃSKIEJ

- KLIKNIJ 

 

 

Tutaj znajdziesz kilka informacji dotyczących sesji narzeczeńskiej:

Kiedy powinniśmy zorganizować sesje narzeczeńską? 

 

Odpowiedź zależy głównie od waszego grafiku. Jeśli chcecie zdjęcia do zaproszeń, sesja musi być zrobiona przed zapraszaniem gości. Jeśli planujesz użyć zdjęcia na weselu lub jeśli nie planujesz używać ich nigdzie i nie ma innego powodu jak posiadania wspaniałych, nieformalnych zdjęć tylko dla was dwojga, sesje możemy zrobić, tak naprawdę, kiedy tylko chcecie. Weekendy są najlepsze, ale poza sezonem (zwykle listopad – kwiecień) mogę być bardziej dostępny. Fotografowanie w ciągu kilku godzin przed zachodem słońca jest najlepsze, ale możemy zrobić zdjęcia rano jeśli jesteście rannymi ptaszkami.

      Jak powinniśmy się ubrać? 

 

Ubierz ciuchy, które uwielbiasz i w których czujesz się najbardziej komfortowo. Jeśli nie możesz się zdecydować, możesz przynieść kilka ubrań na zmianę. Większość par przynosi eleganckie stroje oraz te bardziej swobodne i przebiera się w trakcie sesji. Zdecydowanie powinniście przynieść buty, w których możecie chodzić w terenie, poza drogą, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że znajdziemy się gdzieś na ścieżkach lub w polach. Pamiętaj o pogodzie, jeśli wiesz, że wieczór może być chłodny, przynieś ze sobą coś ciepłego do ubrania. Na pewno nie chcesz marznąć podczas swojej sesji narzeczeńskiej.

      Gdzie powinniśmy fotografować?

 

 Jeżeli jest jakieś miejsca, które są dla Was specjalne, zróbmy to tam. Jeżeli macie tylko ogólne upodobania co do miejsc (pola, plaża, góry, skansen, mosty, jeziora, miasto itp.), ja mogę zdecydowanie się dopasować. Jeżeli nie masz żadnych upodobań , to nie problem, ja mogę wybrać miejsca dla Was. Możemy fotografować w trzech, czterech miejscach (pola – górki – stawy – stare miasto) w dzień i w nocy około 5 godzin, do 50 km od mojego studia, jak również w całej Polsce i za granicą ale dochodzą do tego dodatkowe koszta.

      Jak będzie wyglądała sesja? 

 

Nie będzie ona niezręczna, trudna czy nudna – obiecuje. Głównym celem sesji narzeczeńskiej jest abyście dobrze się bawili ze swoja drugą połówką. Im bardziej możecie się zrelaksować, dobrze się bawić oraz czuć się komfortowo ze sobą, tym bardziej niepowtarzalnie Wasza sesja będzie wyglądać i lepiej wyjdzie. Mówiąc to, rozumiem, ze to jest najprawdopodobniej pierwszy raz, kiedy macie robione profesjonalne zdjęcia razem. Dlatego zdecydowanie będę dużo  pomagał Wam z pozowaniem. Zbyt sztywne pozowanie nudzi się szybko, ale z drugiej strony bez żadnego ustawiania, większość ludzi czuje się trochę niekomfortowo. Ja próbuje znaleźć balans, który pomoże Wam czuć się pewnie i komfortowo, a nie sztywnie ustawieni.

     Jak długo musimy czekać na gotowe zdjęcia?

 

Zazwyczaj są to  2-3 tygodnie. Ale zdarza się, że otrzymacie już nawet w tym samym tygodniu :) . A na pewno w następnym dniu na moim profilu FB pokażę 2 lub 3 zdjęcia z Waszej sesji.

sesja narzeczeńska Łańcut

Sesja w Parku zamkowym - Łańcut

_DSC3332.jpg
DSC_7501-Edit.jpg
DSC_8158-Edit.jpg
_MIA1018.jpg
Bez-nazwy-1.jpg
_DSC5792.jpg
_DSC5653-Edit.jpg
_DSC5648.jpg
_DSC5654.jpg
_DSC5855.jpg
_DSC5486-Edit.jpg
_DSC1275-Edit.jpg
_DSC1174.jpg
DSC_7346.jpg
DSC_7727-Edit.jpg
DSC_8232.jpg
DSC_8028.jpg
_KT12581.jpg

Tagi : fotograf jarosławkrawiec rzeszówmk fotofotograf przeworskzdjęcia do dowodu rzeszówfotos łańcutchrzest fotosesja narzeczeńska cenaadriana krawiecsesja rodzinna studiomoje fotofotografia komuniasesja chrzcinysesja ślubna podkarpaciefotograf podkarpaciefotoksiążka rzeszówkrawiec krosnofotograf plfotograf ślubny podkarpaciefotograf ślubny podkarpackiefotografia ślubna podkarpaciemk fotografiafotoksiążka weselnajarosław fotograf sesja narzeczeńska cena

bottom of page